Gå til innhold

Spitznogle


Gjest hmmmmmmmm..... ja vel

Anbefalte innlegg

Gjest hmmmmmmmm..... ja vel
Skrevet

Er det okay når en psykolog har egen facebookprofil? Og er det okay når en psykolog som har følt seg truet, ønsker selvbeskyttelse ved å stå frem som forlovet med en pornostjerne?

Syns dette virker umodent!!! Hva syns dere?

Det jeg har sett av hennes fremtoning fra tv, har det falt meg inn hvor stort oppmerksomhetsbehov hun synes å ha(eksibisjonistisk).ved å kle seg på måten og ordlegge seg på måten hun gjør.

Gjest liten løve
Skrevet

Synes iallefall hun skjemmer seg ut.

fei1365380229
Skrevet

Hun har nok ett stort oppmerksomhetsbehov ja. Ikke sikkert hun har fått så mange truende brev heller.

Gjest mange av dem
Skrevet

Det er drøssevis av psykologer på facebook, da. Min inkludert. Egne grupper har de også. De kognitive psykologene driver for eksempel og diskuterer i vilden sky, men i en lukket gruppe, så ingen andre kan se det.

Skrevet

Synes iallefall hun skjemmer seg ut.

Synes hun ser ut som en pornostjerne jeg, så hun passer kanskje like godt sammen med dusten Rocco....

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...