Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som har gode tips for innredning av vaskerom når man har små barn og dermed mye vasking? Vi har fått oss nytt vaskerom og har i dag bare et sånt tørkestativ med to "vinger" som står på gulvet. Vi lurer på å lage kroker i veggen og trekke snorer mellom, eller kjøpe en sånn innretning på Jernia som man kan trekke ut fem snorer fra.

Er det noen som har gode tips til tørking av klær inne? Jeg vil helst ikke bruke tørketrommel for mye. Andre gode tips til innredning av vaskerom?

Persille1365381127
Skrevet

Jeg bruker trommelt til alt som kan tromles - resten henger jeg på hengere under en hylle jeg har på veggen. Og så har jeg fem skittentøyskurver - en for hvitt fint, for hvitt varm, farget vanlig, farget fint og en til svart. Så slipper jeg å sortere :)

Ellers har jeg hyller (fra gulv til tak) til vaskepulver, enslige sokker, strykejern og andre ting som hører hjemme på det rommet - så det alltid er relativt oversiktlig der.

I tillegg har jeg hylle rundt hele rommet, ca 40 cm under taket. De kan jeg henge hengere på om jeg trenger, og så har jeg kasser med forskjellige sesongklær oppå.

Skrevet

Vi har et vanlig klesskap med en trådhylle helt neders og en trådhylle helt nederst og to rader med "hengestenger". Under er det en liten varmeovn. Dette fungerer som et slags tørkeskap, og er ypperlig til å tørke yttertøy og alt mulig annet tøy man ikke vil ha i trommelen, men vil ha tørt fortere enn vanlig tørking.

Lottimer1365381115
Skrevet

Jeg bruker tørkeskap og er storfornøyd med det ! Nå har jeg et barn med alt av pollenallergi, så jeg tørker alt tøy inne hele året. Tror jeg betalte ml.4 og 5 tusen.

Mvh

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...