Gå til innhold

Munnvirus?


Gjest vondt i munnen!

Anbefalte innlegg

Gjest vondt i munnen!
Skrevet

Først fikk snuppa på 2 år vondt i munn. Klagde på vondt i munn i mange dager, ville ikke ha mat, og vhis hun først prøvde seg på mat så begynte hun å gråte og klagde på vondt i munn. Det var ingentng å se i munnen hennes, men jeg syntes jeg en dag kunne skimte noen små blemmer på tunga hennes. Nå har min sambo og jeg fått blemmer på tungespissen og litt bortover tungekanten, og det gjør vondt!! Det er ikke store blemmene, og det gjør vondere enn det ser ut! Hva er dette?

Gjest Hånd-fot-og-munn-syke
Skrevet

det går Hånd-fot-og-munn-syke i oslo nå.

søk på nettet.

Gjest vondt i munnen!
Skrevet

det går Hånd-fot-og-munn-syke i oslo nå.

søk på nettet.

Men får voksne det da?

Skrevet

Men får voksne det da?

Jepp. Voksne får også. Og det gjør vondt! Jeg fikk til og med blemmer inni hendene, og det slapp lillingen. Følge meg rimelig snytt, siden det hadde stått overalt at det hovedsakelig var barn som ble smittet.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...