Gå til innhold

Tannkrem krise. Hvor finner jeg den....??


Anbefalte innlegg

Gjest håper noen vet....
Skrevet

mIn sønn vil kun ha en type tannkrem (har mild autisme). Det er colgate sin tweety (den gule tengeseriefuglen som alltid sylvester skal fange). Jeg har vært nærmest overalt og lett. Er det noen som vet hvor man får kjøpt den. Har prøvd en drøss med andre tannkremer men uten suksess. tror det er fargen som gjør det.

AneM1365380603
Skrevet

Jeg fant slik tannkrem hos Europris for noen måneder siden. Jeg kjøpte flere tuber siden butikkene ikke selger den sorten mer.

Skrevet

Sist jeg så den var det hos Meny, tror jeg.

Gjest noe annet
Skrevet

Er det asperger syndrom han har? En i familien (14 år) har fått det.

Om du vil si noe mer om det, da. (Jeg tenker på rutiner og slike ting.)

Gjest colgate no
Skrevet

Du kan kontakte dem på www.colgate.no

De har fortsatt bilde av den på siden sin, ihvertfall.

De sender sikkert noen til deg i posten hvis de har, så får du litt mer tid til å gjøre overgangen til en ny tube mer smertefri (hvis den han liker best holder på å gå ut av sortimentet).

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...