Gå til innhold

Skikkelig ubehagelig!


Anbefalte innlegg

Gjest Psyk av alt

En diskusjon i ny og ne er greit.

Sier ikke hva som er rett eller hva som er galt, men føler at kritikken mot NHD er i drøyeste laget. Uansett.

Mange som sliter og NHD prøver å hjelpe. Han må sikkert regne med kritikk innimellom, men noen ganger tenker jeg: herregud for en gjeng skrullinger her inne! At NHD gidder!

Trøsten blir at jeg ser at det er "heftige" meningsutvekslinger også på andre forum, ikke bare på psykiatri-forumet.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/302876-skikkelig-ubehagelig/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest savner konstruktiv kritikk

Det jeg fikk med meg av linken var at det kulminerte i en diskusjon om hva slags sorg som er værst. Ikke det jeg oppfatter som konstruktiv kritikk.

Sender en takk til NHD jeg for den hjelpen han har gitt meg. Selv om svarene ikke alltid er slik jeg håpet på.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/302876-skikkelig-ubehagelig/#findComment-2454502
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...