Gå til innhold

Bioterm


Anbefalte innlegg

Gjest jåledamen
Skrevet

Noen som vet hvor mye en krukke med Biotherm Rides Repair, koster..det er en rosa krem i krukken..

Fikk en prøve på den i et blad og den kjentes veldig bra ut.

Skrevet

Den er kjempegod - har den selv :) Men prisen husker jeg ikke - tror det var et sted mellom 450 og 500.

Gjest billigere der
Skrevet

sjekk på strawberrynet.com

Gjest jåledamen
Skrevet

sjekk på strawberrynet.com

Takk for info :)))men..

..billigere på strawberry net, men blir det ikke omtrent dyrere når man må betale så mye toll og tull etc... ? Eller lønner det seg uansett?

Skrevet

Takk for info :)))men..

..billigere på strawberry net, men blir det ikke omtrent dyrere når man må betale så mye toll og tull etc... ? Eller lønner det seg uansett?

Fri frakt på alt unntatt parfyme, og toll kun på ting over 200 kroner. Om du blir fortollet (ikke alle pakker blir det) kan du sende kopi av kvitteringen til strawberrynet og få refundert gebyret.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...