Gå til innhold

Fisk og taco


Anbefalte innlegg

Gjest vil ha en plan
Skrevet

Guttungen min elsker taco men spiser nødig fisk. Tenk om jeg fant en oppskrift med tacokrydder og fisk i. det må da være flott. Noen som har forsøkt å krydre fisken med tacokyrdder?

candyqueen_83
Skrevet

Liker han tandoori da? Det går fint an å legge fiskestykker i en ildfast form, ha masse tandoorimarinade og saus over, og steke til fisken er ferdig. Nam.

Skrevet

Ungene hos oss er glade i fiskesuppe med salsa i. De liker også en rett med laks i en saus som består av fløte og fiskekrydder og så har vi tagliatelle til.

Aisha1365380364
Skrevet

Sei som hakkes og krydres med tacokrydder er veldig godt. :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...