Gå til innhold

Koordinator på bærtur


Anbefalte innlegg

Gjest Det er bare en jobb

En koordinators jobb er ikke det å koordinere tjenestene?

Har en som blander seg bort i alt,bla mitt barns medisinering,ringer rundt i hytt og pine til psykiater og bup for å snakke om det. Vi har samarbeidet med psykiater hele veien,likevel tror denne personen at det er vi som seponerer og styrer på selv. Hva gjør man med sånne folk?

Og skriver ting i referatet fra møtet som jeg ikke har sagt,det må da gå an å forholde seg til virkeligheten ikke komme med oppspinn. Har virkelig fått koordinatoren "langt opp i halsen".

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/320352-koordinator-p%C3%A5-b%C3%A6rtur/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...