Gå til innhold

Barn og sykdom


Gjest Lei av fars utolmodighet

Anbefalte innlegg

Gjest Lei av fars utolmodighet
Skrevet

Det er vel bare sånn at når man har barn som sliter,må man ha god tolmodighet?

Og når ting går bedre enn tidligere er det jo et stort fremskritt,da må man være takknemlig for det.

Saken er det at faren i huset eier ikke tolmodighet,bare det at ungen går rundt og knipser med hendene går han på nervene "slutt med det der,slapp av nå" sier han.

Og bare det er antydning til tvangstanker sier han "på tide å begynne med medisiner igjen". Men ungen hadde tvangstanker selv når han var medisinert. Er nå glad og har mer energi i hverdagen,jeg ser på dette som positivt.

Hva skal jeg si til faren som ikke tåler noenting?

Sier jo ofte "det kunne vært verre",for det har vært mye verre.

Han må jo lære seg å ha tolmodighet,men hvordan?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...