Gå til innhold

Svinekjøttdeig, nedfrosset - svar raskt! Surt?


Anbefalte innlegg

Gjest vil ikke bli dårlig
Skrevet

Det stinker surt i det jeg tar av plasten. River i nesa, liksom. Lukta forvinner raskt.

Er det spisbart?

Skrevet

Om den vonde lukta forsvinner helt vil jeg tro det er gassen som brukes når kjøttdeigen vakumeres du har kjent. Om selve kjøttdeigen er dårlig vil ikke lukta forsvinne.

Onsdag1365380628
Skrevet

Kjøttprodukter lukter gjerne litt surt akkurat idet man tar av plasten. Så lenge produktet ikke lukter eller smaker er det ingenting å bry seg om.

Skrevet

Ja, den er sikkert spiselig.. All kjøttvarer lukter vondt når man åpner pakka. Kjøttboller lukter rett og slett promp :o) Holder alltid pusten når jeg åpner vakumpakka kjøtt. er lukta borte etterpå er det ikke noe galt med kjøttet.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...