Gå til innhold

Barbering nedentil og diverse allergier


Anbefalte innlegg

Gjest dustedama
Skrevet

Dette er bare en hilsen til alle dere som har deltatt inne på tråden. Jeg deiset inn (etter å ha trykket på siste 100) og stor var forundringen når jeg så at det handlet om blomsterallergi og røyking på aldershjem. Det viser meg bare hvor levende en tråd kan bli når mange engasjerer seg.

Jeg ser at frontene til tider har vært steile. Av og til lurer jeg litt på hvor mye man _egentlig_ leser og tar innover seg det den andre skriver... av og til virker det som om man er mer opptatt av å finpusse sine egne argumenter istedet for å lytte.

Uansett: takk for en underholdende og til tider lærerik tråd.

Mvh fra ei som ikke har deltatt i tråden.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...