Gå til innhold

Vitne til ulykke


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvis en har vært vitne til en ulykke, oppgitt personalia til politiet og vet (gjennom media) at det foregår etterforskning, blir en da alltid kontaktet av politiet for avhør?

Det jeg mener er at dersom en ikke har blitt kontaktet, er det fordi politiet har rotet bort lappen med kontaktinformasjon (kaotisk situasjon) eller er det fordi de har fått tilstrekkelig informasjon fra andre vitner?

Bør en ta kontakt med politiet for å dobbeltsjekke om de har min kontaktinformasjon, eller er det unødvendig og påtrengende?

Gjest syns du skal si fra
Skrevet

Vel vitende om det rot og glemsel som ofte kan skjer også innen politiet i slike saker, ville jeg tatt en ekstra telefon om jeg var deg.

Alternativt fortalt historien til avisene, da kommer det jo også ut, og politiet kan kontakte deg.

Høres ut som du brenner med noe du ønsker å få fram, og det syns jeg du skal følge.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...