margerita1365380476 Skrevet 27. august 2009 Skrevet 27. august 2009 Vet dette har blitt spurt før,men jeg lurer på hvor mye dere bruker på mat i mnd. 8000 er vel ganske normalt til en familie på 4? Blir kanskje dyrere når barna blir eldre og spiser mer. 0 Siter
Gjest Tufsen og Tullemor Skrevet 27. august 2009 Skrevet 27. august 2009 Det varierer vel. Ei venninne sa at hun og mannen bruker ca 3000 kr i uken på dagligvarer. Vi er en famile på 4 og bruker ca 8000 kr i mnd. Da er det med bleier og sånt også 0 Siter
Gjest 6000 ca Skrevet 27. august 2009 Skrevet 27. august 2009 Vi handler 1 gang i uka stort, og supplerer av og til med melk og frukt/grønt. Tenker vi ligger på 5-6000,- i måneden på mat, herunder også ordinære toalettartikler som såpe og dopapir. Vi er en familie på 4, 2 store og 2 småskolebarn. (Og da spiser vi det vi har lyst på, bl.a. fersk fisk 2 ganger i uka og middag hver dag.) 0 Siter
AAA Skrevet 27. august 2009 Skrevet 27. august 2009 Vi handler nesten hver dag. Har aldri fått til det med ukeshandling dessverre. Er nok bortskjemt med å bo veldig nær butikk.. Vi har felles kredittkort som all mat og husholdningsartikler går på. Månedlig regning pleier å ligge på mellom 5000 og 6000 kr. Vi er 2 voksne og 2 barn. 0 Siter
cizz Skrevet 28. august 2009 Skrevet 28. august 2009 Vi handler to-tre ganger i uken, og ligger nok på nærmere 10 000 i mnd dessverre.... To voksne og to barnehagebarn. Da er det inkl alt av vaskemidler/dopapir/tørkepapir osv. Vi har ikke et spesielt "fancy" kosthold, men bruker veldig mye på frukt og grønt og fersk fisk. 0 Siter
astridny Skrevet 28. august 2009 Skrevet 28. august 2009 Vi er 4 voksne og 2 barn. Og vi bruker også ca 8000,- Gubben vil gjerne at vi skal bare bruke 6000,-,men det klarer jeg bare ikke.:-/ 0 Siter
Anbefalte innlegg
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.