Gå til innhold

Hva er det med grekerne?


Anbefalte innlegg

Gjest dekadens
Skrevet

De har kjørt økonomien sin på felgen. De har levd over evne, de har brukt penger de ikke har, de har kollektivt gått i Luksusfellen. Kort sagt har de ved låneopptak levd på andres penger.

Nå vil de ikke ta konsekvensen av dette, men fortsette å leve på andres penger. De har mistet all respekt og sympati hos meg.

http://www.dn.no/forsiden/utenriks/article1890777.ece

Skrevet

De lever enda på at de er demokratiets vugge og på Sokrates og Aristoteles og er derfor mye bedre enn andre, men de burde jo skjønne at det begynner å bli for seint å leve på det.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...