Gå til innhold

Teutonia Spirit S3


Anbefalte innlegg

Gjest Livesdatter
Skrevet

Det ble en brukt Teutonia Spirit S3. Jeg har kjøpt den på Finn.no uten å prøve den først :-S Please - ikke si jeg har kjøpt katta i sekken? Sønnen min er 6 mnd. nå og jeg er så lei av den ti år gamle og utrolig tunge Simo vogna!

Fortsetter under...

Gjest Livesdatter
Skrevet

Den ser kjempefin ut. Den kan legges helt flatt når han skal sove, og du kan snu vognen slik at han kan sitte mot den som triller, eller i kjøreretning. Jeg tror du har gjort et fint kjøp!

http://www.kidsandcare.no/index.cfm?tmpl=butikk&a=product_inline&b_id=496020&b_kid=240274

Puh! Det var godt å høre! Den må jo i hvertfall være bedre enn den store vogna jeg har nå, som jeg ikke orker å trille i oppoverbakker engang. Tusen takk!

Gjest Millas mormor
Skrevet

Nabogutten vokste ut av den vogna da han var 13 mnd. Den er kort i ryggen og har dårlige hjul ift. OTH.

Gjest Livesdatter
Skrevet

Nabogutten vokste ut av den vogna da han var 13 mnd. Den er kort i ryggen og har dårlige hjul ift. OTH.

Oj da! Og gutten min som allerede er så lang! :-S Men jeg har nettopp fått vogna, og den virker veldig lett og fin! :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...