Gå til innhold

Hvordan kjøpe mobil+abbo billigst mulig?


Anbefalte innlegg

Gjest mirramor
Skrevet

Nå skal jeg snart ha meg ny mobil, og jeg har lyst på nytt og billigere abonnement. Men har hatt det samme i årevis, så aner ikke hvordan jeg gjør dette praktisk og greiest mulig.

Hvordan bytter jeg til f.eks. Chess el.l? Kjøper jeg helst en mobil til full pris (tipper jeg ikke finner subsidiert mobil med det abonnementet jeg ønsker) og registrerer meg hos Chess?

Fortsetter under...

Gjest mirramor
Skrevet

Chess selger abb+ mobiler. https://webshop.chess.no/mobiltelefoner

ellers har du feks. ludo som har billig abbonnement men jeg tror ikke de har telefoner. http://www.ludomobil.no/abonnement/ludo.rod

det samme gjelder Talkmore:

https://www.talkmore.no/

ellers kan du jo sjekke ut Netcom og Telenor hvilke abbonnement de har tilbud på med hvilke telefoner, noen kan være veldig subsidiert og rimelig.

Takk! Dette må jeg sjekke ut :-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...