Gå til innhold

Fint maleri :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ikke fint men det treffer, en dog skivebom. Dette bildet sørger jo bare for at oppmerksomheten nok en gang rettes mot _kjendisene_ Aulie/ Sand og ikke mot deres middelmådighet på hvert sitt lerret.

ShitDiddelyDo
Skrevet

Den dama har en bemerkelsesverdig rumpefetish. Ikke noe galt i det, men det er sært når fethisen i ekstrem grad retter seg mot egen stump.

Men hun er smart. Takket være en veltrent stuss og det ene krumspringet etter det andre i avisene, selger hun faktisk disse særdeles middelmådige maleriene sine.

Gjest tonie - Team Aulie
Skrevet

Jeg synes nå hele greia er riktig fornøyelig:) Surkjerringene er så sjalu at de har vondt i innersjela. Hardt å takle at ei dame med mindre talent og bedre utseende enn dem får både penga og berømmelsen! Nå tar de en grusom hevn, hehe. Det er bare så synd at Marianne Aulie trolig bare trekker på skuldrene av det hele. Trender har det også med å snu, så nå når det er pk deluxe å latterliggjøre og ta avstand fra henne kommer det nok snart en motbevegelse:)

Heia Marianne, talent eller ei!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...