Gå til innhold

nhd


Gjest tre virkedager?

Anbefalte innlegg

Gjest tre virkedager?
Skrevet

Kan du velge hvem du skal svare på eksperthjelp og?

Bare lurer på hvorfor du ikke svarer meg, tror jeg har gjort deg noe på en måte men vet ikke hva. Ligger i bakhodet men vil ikke gruble mer på det nå, ha en fin dag :-)

Måtte bare få det ut av systemet. Og klarer meg jeg, men når jeg hadde sendt spørsmål ventet jeg. Vil ikke vente på det nå, bruker bare unødig energi på det. Skal ha en fin dag nå :)

Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Jeg svarte på ditt forrige spørsmål innen tre dager. Nå har jeg svart også på ditt spørsmål fra 09.10

Gjest tre virkedager?
Skrevet

Jeg svarte på ditt forrige spørsmål innen tre dager. Nå har jeg svart også på ditt spørsmål fra 09.10

Fikk sms og fikk se svar fra 09.10 nå, takk :)

Sikkert jeg som har gjort noe feil ang det første da, for det fikk jeg ikke. Beklager! Skal "hjem" på søndag.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...