Gå til innhold

Hemoroider?


Gjest Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Gjest Anonym bruker
Skrevet

Hei! jeg har et problem jeg trenger hjelp med! når jeg er på do kan jeg kjenne at det er noe i analåpningen når jeg presser ( kjennes ut som tarmen min blir presset litt ut eller noe). lurer selv på om dette kan være hemoroider? det eneste som står i veien for dette er at jeg har ingen smerter i det hele tatt.. men alle andre symptomer stemmer ( slim og slikt) jeg har hatt dette over lang tid nå kanskje 3 måner, men blir gal av å tenke på hva det kan være! og vist jeg må oppsøke lege, må legen ta en kikk inn i anal hullet mitt?

Skrevet

Høres ut som hemorroider ja, det trenger ikke være vondt. Og ja, om du skal til legen med det så må jo legen se på sakene. :o)

hidi, the scorpion
Skrevet

Ja, legen må se deg bak!

Mine ble fjernet, og jeg angrer ikke ett sekund;)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...