Gå til innhold

Wordfeud... argh!


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Elextra

Jepp, jeg er:-)

Man kan finne meg under nicket bookworm666 hvis noen har lyst til å spille mot meg...

Presenter deg gjerne med nicket her inne hvis du vil, morsommere å spille når man vet hvem man spiller mot:-)

Bare vent!

Men frykter jo motstande blir tøff.... :P

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/375014-wordfeud-argh/#findComment-3288847
Del på andre sider

Annonse

Gjest Elextra

Nope. Men nå er Guttungen hekta også, og her om dagen fikk jeg melding fra moren til kompisen, som kunne meddele at gutta satt i kjellerstua og spilte Scrabble. Så noe bra kommer det jo ut av dette! :D

Hehe :). Er ganske fersk, jeg, får se hvor lenge interssen vedvarer.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/375014-wordfeud-argh/#findComment-3288908
Del på andre sider

Gjest trilleto

Har kun forsøkt to ganger fra min sønns mobil. Jeg er forhenværende scrabble-spiller. Vi spilte med ordbok og diskusjonene gikk ofte høylytt rundt diverse ord :) Når jeg så alle de rare variantene av ord som ble godtatt i Wordfeud, mista jeg helt lysta. I tillegg fikk jeg vite at man kan jukse. Da ble det uinteressant.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/375014-wordfeud-argh/#findComment-3289127
Del på andre sider

Annonse

Har kun forsøkt to ganger fra min sønns mobil. Jeg er forhenværende scrabble-spiller. Vi spilte med ordbok og diskusjonene gikk ofte høylytt rundt diverse ord :) Når jeg så alle de rare variantene av ord som ble godtatt i Wordfeud, mista jeg helt lysta. I tillegg fikk jeg vite at man kan jukse. Da ble det uinteressant.

'' Jeg er forhenværende scrabble-spiller. Vi spilte med ordbok og diskusjonene gikk ofte høylytt rundt diverse ord :)''

*minner* :o)))) Kjempeartig!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/375014-wordfeud-argh/#findComment-3289166
Del på andre sider

Ja, gubban... for et par uker siden noterte jeg ned nicknavnet mitt på veggen min på FB og fikk 24 forespørsler.... Panikken tok meg nesten :P Jag kan godt bruke en uke på å spille mot en person, og spiller som regel på kvelden - gjerne på senga rett før jeg sovner ;)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/375014-wordfeud-argh/#findComment-3289274
Del på andre sider

Ja, er hektet :-)

Men merker jeg liker best dem som ikke har så altfor stort ambisjonsnivå, som synes det er greit å legge ned et ord uten å ha sjekket ut en million løsningsmuligheter først.

Spiller mot en bekjent som er slik at h*n planlegger pg prøver ut og teller poeng osv, og hvor under 40 poeng er "dårlig". Da blir det jo til at jeg også bruker mer tid på hvert enkelt ord, og jeg synes det er artigere at det er litt enklere tidtrøyte innimellom alt annet.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/375014-wordfeud-argh/#findComment-3289393
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...