Gå til innhold

Vært syk i to uker


Anbefalte innlegg

Gjest Eplene
Skrevet

Ikke tett nese, men jeg hoster mye. Har kastet opp så mye har jeg hostet. Allmenntilstanden er dårlig. Jeg orker svært lite. Bare en 20 minutters gåtur til butikken gjør meg helt utslitt. Noe vits i å dra til legen?

Gjest Elextra
Skrevet

Går mye mykoplasma-lungebetennelse nå. Sikkert ikke dumt med et besøk hos legen, så du får vurdert behov for antibiotika.

Gjest Eplene
Skrevet

Går mye mykoplasma-lungebetennelse nå. Sikkert ikke dumt med et besøk hos legen, så du får vurdert behov for antibiotika.

Takk for svar. Det gjør ikke vondt å puste da, men jeg får slim i lungene så krever mye hosting for å få opp.

Gjest ambrose
Skrevet

Du bør absolutt ta en tur til legen om du ikke allerede har gjort det. God bedring :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...