Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hva skal dere gjøre? Jeg skal treffe en kamerat som skal spille blues for meg. Vi tenner ikke på hverandre ellers hadde vi vært det perfekte par. Jeg skal digge musikken og danse til den. Gleder meg! Han er 20 år eldre enn meg men er et av de mest ungdommelige menneskene jeg kan tenke meg! Det finnes mange tredveåringer som er satt og gamle. Alder betyr ingenting!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/378546-fredagskveld/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Jeg skal jobbe litt, tror jeg, men først skal jeg ha et par timers kvalitetstid med sønnen. Han er småsyk og har vært hjemme fra skolen i dag. Nå er han i slappe-og kosemodus.

Kos deg med dansinga og kameraten:) Jeg er veldig glad for at jeg slipper å danse. Det er noe av det jeg liker dårligst å gjøre. Jeg får for meg at jeg ser ut som en paringvillig påfugl når jeg holder på, og så går alt i stå, haha!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/378546-fredagskveld/#findComment-3330764
Del på andre sider

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...