Gå til innhold

Psykose tegn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en sterk bevissthet for hva jeg til en hver tid gjør, særlig når jeg er sammen med andre. Jeg kan tenke alt jeg gjør. F. eks når jeg skal ta en sup av kaffekoppen, da føler jeg sterkt hvordan jeg løfter opp koppen og drikker av den. Jeg ser meg selv utenifra og kjenner på følelsen av hvordan andre ser meg. Jeg betrakter meg selv slik jeg tror de andre ser meg. Kan føle meg dum fordi jeg drikker rart at koppen, blir også veldig nervøs. Dette er slitsomt!, tar fra meg mange krefter og fokuset blir ikke der jeg egentlig ønsker.

 

Jeg er for bevisst tror jeg, hvis det går an. Følelseslivet mitt er hele tiden rettet mot meg selv, og ikke mot de jeg skal være sosial med. Duger ikke sosialt, kanskje er det dette som er grunnet. Tankene forstyrrer meg i innlevelse når jeg omgås mennesker.

 

 



Anonymous poster hash: 5bfee...139

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...