Gå til innhold

Hvorfor er det så mange uføre-tråder på kvinneguiden?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hvor folk gnåler og diskuterer og hetser uføre? Jeg gidder ikke en gang å gå inn på disse trådene lenger, gjør meg deprimert.

Anonymkode: 04abc...081

Skrevet

Kvinneguiden er ei gryte med så mye rart kokt sammen at jeg orker knapt være der inne i 5 min av gangen. Det er rasister, sexister, incels, hetsere og mobbere. Kult forum 🙄

Men det kommer en og annen tråd fra et tenkende  menneske iblant, og jeg vet det er noen ålreite personer der. De er ikke blitt miljøskadd, så tror de klarer å se på alt vanvidd som underholdende. 

AnonymBruker
Skrevet

fordi de som starter trådene vet at det vil komme inn masse klikk og oppmerksomhet.

Anonymkode: cc54d...ea0

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...