Gå til innhold

Gruer meg til venninnes bryllup


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Da jeg fikk vite at min venninne har blitt forlovet var det første jeg tenkte at jeg gruer meg til bryllupet. Det har alt med meg å gjøre og ingenting med min venninne, hennes partner eller deres familie og venner å gjøre altså, bare for å gjøre det klart.

Grunnen til at jeg gruer meg er at jeg ikke kjenner noen som skal i bryllupet bortsett fra brudeparet. Jeg er veldig innadvendt, sjenert og sliter med å snakke med folk også har jeg asperger som gjør meg veldig utslitt av å være sosial og til mindre jeg kjenner folkene des verre er det. Hva kan jeg gjøre for å komme igjennom denne dagen på best mulig måte?

Anonymkode: 76946...2a7

Skrevet

Kanskje du kan spørre din venninne om du kan ta med deg følge, så tar du med noen du er trygg sammen med? 

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...