Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva gir man til kvinnfolk i 30års-gave når man er ..eh ehh øhh på grensen til å være ganske blakk?

Bilen suger så mye spenn om dagen skjønner dere. Det har med prioriteringer å gjøre.

Skrevet

Kommer jo an på om hvillke planer du har med denne damen ......

Har du skumle planer så kan du jo servere deg selv på et sølvfat - love henne x antall timer med massasje feks.

De fleste damer trenger ikke så dyre ting nødvendigvis - hvis man skjønner at det ligger litt omtanke og innsats bak er vi ganske lettlurte.

Er det noe hun er veldig opptatt av - bøker feks. kan du prøve å finne en gammel bok på loppis e.l. Eller andre gamlie ting / møbler osv.

Kan du lage noe sjæl??

Også bør du jo ALDRI la henne skjønne at du bruker penga dine på børst , spill og bil istedenfor henne.

Skrevet

En liten ting til damen, en liten ting til bilen.

Du, om dette er moren til dine kommende barn, så må du gi henne noe som viser at du prioriterer henne høyt.

En måte å vise det på, er selvsagt å kjøpe noe dyrt - for at hun da skal skjønne at du avstår fra et eller annet for å glede henne.

Men det finnes selvsagt andre måter også. Et essensielt spørsmål her er: skal du feire dagen sammen med henne, eller befinner dere dere i hver deres landsdel?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...