Gå til innhold

Fødslelsveer på adopsjonsforberedende kurs


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mandagen etter vår første helg på adopsjonsforberedende kurs i mai fikk vi tildeling. Neste møte ble utsatt og var nå sist helg og på mandag fikk vi faktisk reisebeskjed. Er ikke dette et utrolig rart sammentreff ? Det er nesten så en kan bli overtroisk. Adopsjonsforberede kurs anbefales dermed på det varmeste som fødselsframskyndende middel.

Skrevet

Sånt skjer! Vi fikk tildeling dagen før vi dro på foreldreforberedende kurs. Sånn sett var vi litt i "ubalanse" på selve kurset, men fint var det, og vi har holdt god kontakt senere. Lykke til videre.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...