Gå til innhold

Remeron


affa1365380423

Anbefalte innlegg

affa1365380423
Skrevet

Hei. Har fått middelet Remeron for depresjon forårsaket av traumer. En av bivirkningene er økt vekt noe som passer meg bra. Men hvorfor? Er det legemiddelet som gjør det, eller er det fordi man føler seg bedre og dermed spiser mer? Har den noen innvirkning på seksuallivet?

Skrevet

Man spiser mer, jeg "bodde" i kjøleskapet da jeg tok de og måtte slutte. Jeg mistet alt av seksuell lyst. Jeg måtte ta de på kvelden for jeg ble så trøtt av de.

Skrevet

Da jeg prøvde disse ble jeg KJEMPESULTEN! Selv om jeg spiste like mye/like ofte som jeg gjorde fra før - følte jeg meg sulten 1 time etter å ha spist. Det var verst første uka, deretter roet det seg _litt_. Jeg passet hardt på å ikke spise mer enn vanlig, og likevel gikk jeg opp 1 kg de første to ukene.

Som en tidligere spiseforstyrra person, var det ingen god følelse å være så mye sulten, følte litt som at jeg var på en ny "slankekur", selv om jeg ikke var det.

Kort tid etter sluttet jeg på dem av andre årsaker.

http://home.no.net/feline/

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...