Gå til innhold

Går det an å......


Anbefalte innlegg

Gjest pia-mia
Skrevet

laste ned musikk fr anettet til MiniDisk? Fikk høre at det gikk, så jeg kjøpte en kabel til det. Men.... (litt flaut dette...) men hvor skal jeg plugge den ene pluggen inn i PC'en??? Finner ikke hullet.... Noen som aner?

Videoannonse
Annonse
Gjest jippiii
Skrevet

Putt den ene enden inn i minidiscen (in-line) og den andre inn i åpningen for høretelefon i datamaskinen. Trykk på record på minidiscen og spill av musikken. Lykke til

Gjest pia-mia
Skrevet

Putt den ene enden inn i minidiscen (in-line) og den andre inn i åpningen for høretelefon i datamaskinen. Trykk på record på minidiscen og spill av musikken. Lykke til

Jippi!!! Fikk det til!

Takk for hjelpen! :-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...