Gå til innhold

Min datter har "bebi i maven.."


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vår datter på snart 4 proklamerer stadig at hun har baby i magen. Hun har skjønt at hennes mor ikke kan ha baby i magen, og trøster meg med å si at "om en time eller to så kommer hennes baby og da skal jeg få den" Når jeg sier at vi kan reise til Kina for å hente en til er det greit, men hun har altså en i magen til oss.

Ja,de er herlige disse små....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja er det ikke herlig hvordan barna finner de flotteste løsningene på de utroligste problem! :-)

Gjest kinamamsen
Skrevet

Koselig historie. Som du ser av mitt innlegg lengre nede på siden så har vi de i hjertet her hos oss ...! Vi har ikke funnet ut enda hvordan vi skal få babyen ut; men det kommer nok en løsning på det også etterhvert for fantasien er stor ;o)

Skrevet

Ja, ja, ser ut som familien skal klare nesteman selv!? ;-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...