Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
thuva1365380402
Skrevet

Enig med deg BMS. Det må vel være flere som skal adoptere fra Korea som ikke står på listen. Kom igjen dere som ikke er registrert.

Gjest Seoul
Skrevet

Hei.Det er veldig lenge siden jeg har skrevet på DOL, har selvsagt vært inne og sett hva som skjer. Synes det er litt få Koreatildelinger men håper det kommer noen nå på våren. Vi er 3 gangs søkere på Korea. Har fra før gutt 5 år og jente snart 2,5 år. Godkjent BUFA 2. sept. 2002. Forventet tildeling aug.sept. Har altså en stund igjen. Fint å se at det er så mange Koreasøkere reg.

Skrevet

Det er klart jeg skal oppdatere lista!! Bare send meg det dere vil ha med av opplysninger, så ordner jeg resten ;o)

Har det så travelt for tida, derfor lite innlegg.... Tenker ofte på dere, alle sammen ;o)

Klem,

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...