Gå til innhold

Det rumler i lungene????


Anbefalte innlegg

Gjest mor i juni
Skrevet

Det rumler av og til i høyre side av brystkassa.. Nesten som når det rumler i magen, men uten lyden.. Det er som om en pose med potetmel blir klemt på der inne. Jeg *kjenner* ingenting, men jeg *føler* det... om det er mulig å forklare det slik.

Kan ikke forstå annet enn at det kommer fra lungene.. Merkelig. Noen som har hørt om noe lignende..??

Fortsetter under...

Gjest Caztra
Skrevet

Vet det er en vanlig prosedyre hos legen å "lytte med stetoskop på lungene" på samme måte som å lytte på hjertet o.l. Da vet jeg det er nettopp ulike rumlelyder han hører etter. Litt usikker hva disse rumlelydene betyr, men jeg tror ikke det er så veldig alvorlig. Snakk med en lege du!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...