Gå til innhold

Mail uten avsender!!??


Anbefalte innlegg

Gjest jente21år
Skrevet

Jeg har mottatt en mail i innboksen min hvor det ikke står noen avsender, det står ingenting!? Har aldri sett det før. På størrelse står det 494b og på emne står det [ingen]. Jeg har ikke tort å åpne den enda... Hva er dette tro?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde antatt at det var en slags virusmail og straks slettet den. Virusmailer har blomstret opp igjen de siste dagene. Jeg og mine kolleger har fått mange på jobb, og jeg fikk et par hjemme i går.

Gjest ingennick
Skrevet

Slå av forhåndsvisning av mail.

Jeg for min del, har slått av funksjonen så mail ikke blir markert som lest også, da jeg klikker på dem.

Hva om du høyreklikker på den da. Står det noe i "return-path"?

MEN er du redd det er virus, så SLETT den. Jeg vil ikke ha noe skyld, og du får virus på denne måten.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...