Gå til innhold

Hmmm... gir dette bot altså?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, det gjør det og det er bra men kriteriet er jo at strekene synes.

Jeg har vært med på mange ganger at andre biler har parkert så nært bilen min at jeg ikke kommer inn i bilen. Det er innmari irriterende å stå der å vente til de kommer tilbake.

Skrevet

Her i byen har vi en parkering hvor man kan skal stå langs etter forttauet, men de fleste som parkerer står med snuta inn mot fortauet og baken langt uti gata. Der har vaktene vært mang en gang og gitt bøter til alle som er utafor streken.

Men jeg syns nå at parkeringsvakter også bør se bittelitt mellom fingra på sånne småting og heller gå og gi bøter til folk som står parkert virkelig ulovlig. Her har vi også en plass hvor det er max to timers parkering men folk står der i flere døgn i strekk. Men det bryr de seg ikke om. Så lenge de holder seg innenfor strekene :o

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...