Gå til innhold

slitsom


Anbefalte innlegg

Gjest lei av mas
Skrevet

Har en venn som jeg har kjent i noen år nå.Har aldri vært noe "tenning" på noe måte og jeg ser absolutt ikke på han som en "potensiell" for å si det sånn......!!Har selv netopp avsluttet et forhold og nå har denne vennen begynt å sende masse meldinger til meg om at han tenker på meg,hvor sexy jeg er og sånne ting....!!!men jeg svarer ikke på disse meldingene,synes det er ekkelt og jeg vil ikke ha noe "sånt" med vedkommende.Han har aldri oppført seg sånn før og jeg vet ikke helt hvordan jeg skal tolke dette eller takle dette for den saks skyld....!!!bør jeg si til han at jeg ikke vil at han skal holde på sånn og at jeg overhodet ikke er interessert på noen måte???vet ikke helt hva jeg skal gjøre,jeg trekker meg heller unna og tar ikke telefonen når han ringer og sånt.....!!!!hjeeelp!!!!

Fortsetter under...

Gjest rådet fra meg
Skrevet

Når du får melding neste gang,så skriver du at du ikke er interesert.

Da spiller du ballen over til ham,og det er han som må unnskylde seg.Og du slipper å si det ansikt til ansikt:o)

Gjest lei av mas
Skrevet

Når du får melding neste gang,så skriver du at du ikke er interesert.

Da spiller du ballen over til ham,og det er han som må unnskylde seg.Og du slipper å si det ansikt til ansikt:o)

takk for svar:-)

Ja synes det er ekkelt face to face!!skal se hva jeg får til:)

Kizza1365380506
Skrevet

Jeg hadde sendt en melding og sagt at jeg vil ha meg frabedt slike mld. At han nå er på veg til å ødelegge ett godt vennskap.

Mvh

Skrevet

Så lenge han sender meldinger til deg, kan du jo bare sende en melding tilbake, hvor du skriver at du synes han går over grensene for et sunt vennskap.

Skrevet

I staden for berre å synes det er ekkelt og ikkje svare, så er det betre for dykk begge to, trur no eg, om du berre seier det som det er. Du er ikkje interessert, er interessert kun i å vere venner. Neste mld svarer du på, OK?

Lykke til, håper de framleis kan vere vener og at det ikkje blir meire krøll :)

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...