Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei

Fint du fikk mailen, har lurt litt på om jeg har rett adresse. Har ikke sett deg her inne på en stund heller.

Ellers alt OK. Vi venter selvfølgelig på ny rapport om lillesøster, hvor stor er hun blitt? Hvordan ser hun ut nå?Frøkna blir 10 mnd. om noen dager :-)

Storebror har vannkopper og har vært hjemme en uke, prikkene er på retur , men feberen slipper ikke taket, selvom den er lav. Har fått så mange advarsler om for tidlig "frislipp" av syke barn, så han holdes innendørs til han har vært feberfri minst en dag.

Håper alt står bra til med deg og gutta!

klem fra

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/145443-til-muangthai/#findComment-921077
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...