Gå til innhold

Hva skal vi kjøpe..


Anbefalte innlegg

uvitende......!
Skrevet

Hei.

Et vennepar av oss skal reise til kina nå til uken, og skal være vekke i 2 uker.. så jeg lurer litt på kva vi skal kjøpe til de når de kommer hjem. de skal hente en jente som er 1 år... hva ville dere likt å fått, eller hva fikk dere da dere kom hjem?

Skrevet

Hva med å kjøpe det du til vanlig ville kjøpt til ei jente på 1 år?

Hilsen

Skrevet

Gutten vår på 1 1/2 år fikk blant annet en ball:-) Nå viste vi at han likte å leke med ball - men det er veldig kontaktskapende å leke med ball både med små og store barn. Nyttig i den fasen de går inn i nå:-)

Gjest venter tredjemann
Skrevet

Alt som gir anledning til nærhet og samspill er bra - i tillegg til ting som medfører språkstimulering.

Forslag: pekebøker (dyr, bilder av vanlige ting ute og inne), reglebøker, sangbøker, ball, stableklosser, etc. etc.

Skrevet

Jeg ville blitt glad for klær! Det får man jo når man føder.....

Ellers har du jo fått mange fine forslag under her syns jeg!

Gjest laban og laboline
Skrevet

Hva med å kjøpe det du til vanlig ville kjøpt til ei jente på 1 år?

Hilsen

Og hva er det? det er vel det uvitende mener ......

Gjest laban og laboline
Skrevet

Ville kjøpt klær jeg.Og kosebamser og klosser og musikk.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...