Gå til innhold

Montering av broderi


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er glad i å brodere, men har en drøss broderier liggende,-umontert. En flott adventskalender b.l.a Noen som vet om noen som monterer broderier, slik som man rammer inn bilder f.eks?

Fortsetter under...

Skrevet

Jeg bruker en stiv papp-plate bak som passer i ei ramme. Broderiet strekker jeg rundt denne papp-platen og syr det sammen bak. Mange tråder på kryss og tvers. Da blir det stramt og bra.

Har en julekalender i en ramme slik. (Uten glass)

Skrevet

Hei.

Hadde jeg vært deg så hadde jeg hørt med brodeributikker.

De kan sikkert montere de for deg.

Jeg får ihvertfall gjort det i sandefjord.

Gjest girl with no name
Skrevet

Gå til en rammeforretning. Det er ofte også en glassmester i samme slengen. De rammer inn alt mulig.

Annonse

Skrevet

Jeg har hatt suksess med å bruke vanlig ramme som kan kjøpes hos fotografen for å sette inn bilder i.

Skrevet

Jeg bor i Oslo-distriktet

Forretninger som selger rammer og glass gjør slikt. Det koster litt, men blir mye penere enn om man prøver å sette det i glass og ramme selv.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...