Gå til innhold

når ta fram julefilmene?


Anbefalte innlegg

Skrevet

He??? Spiller ikke alle "jul i blåfjell" og ser "Mikke Mus' Jul" året rundt da??? ;-)

hare1365380455
Skrevet

Nei, det blir uti desember en gang. Ikke for tidlig!

Gjest venter tredjemann
Skrevet

1. desember hvert år - og ungene gleder seg veldig allerede! Og ja, kanhende de blir lei en -eller to av julefilmene når vi kommer til romjula - men vi har kost oss i hele førjulstiden!

Skrevet

IHVERTFALL ikke før i desember!

Jeg er sterkt imot alt som heter jul før desember. Synes egentlig det meste kan vente til 4. søndag i advent...

Skrevet

Ungene fikk en julefilm med teletubbiene i fjor, og den har de sett om igjen og om igjen hele året.

Utrolig nok blir de aldri lei.

Jeg trodde at de skulle bli lei Teletubbier ettervært, men de er og blir favorittene. Ungene er 3 og 5 år.

Skrevet

1.desember :o)

Det samme med julemusikken/lydbøker. -foruten Putti-Plutti-Pott som de får høre fra den kvelden vi har vært på forestilling. Og den forestillinga så vi 7.november. så siden den dagen har de hørt den hver kveld :o)

Skrevet

Her blir julemusikken, filmene, spillene og bøkene pakket ned sammen med julepynten som skal frem 1.desember avt 1. søndag i advent. Men noe venter vi lengre med. Sånn som julemusikk a`la "glade jul" spilles nærmere jul, men "jul i Blåfjell" plata går i ett fra dag 1 i desember. Og den plata er så koooselig synes jeg!:)

Skrevet

Her blir julemusikken, filmene, spillene og bøkene pakket ned sammen med julepynten som skal frem 1.desember avt 1. søndag i advent. Men noe venter vi lengre med. Sånn som julemusikk a`la "glade jul" spilles nærmere jul, men "jul i Blåfjell" plata går i ett fra dag 1 i desember. Og den plata er så koooselig synes jeg!:)

Spiller ikke julemusikk eller ser julefilmer tidligere fordi jeg er redd for at den store julegleden skal forsvinne. Man får jo ikke samme følelsen hvis man hører julemusikk fra oktober av, og da blir det jo ikke noe spesielt å høre det i jula. Av samme grunn har vi ikke kjøpt DVD'er med Blåfjell eller andre adventsserier. Man skal se det sjelden, ellers blir "magien" borte.

Men nå vurderer jeg å kjøpe Skomakergata da, for jeg har hørt at den aldri skal sendes mere..

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...