Gå til innhold

Kjøpe mp3 - hvor?


Anbefalte innlegg

Jeg laster ned mye mp3 med hitmusikk og pleier å kjøpe på wimp samt fra et forum for dj's. Dessverre mangler det mye musikk i disse butikkene, og jeg leter etter gode nettbutikker som har et godt utvalg i populærmusikk(type hits i sjanger dance, pop o.l.). Itunes selger dessverre låtene i feil format, og ved omformatering så blir kvaliteten for dårlig. Amazon har et veldig bra utvalg, men der fikk jeg ikke lov til å kjøpe siden jeg ikke bor i USA!?? Er det noen som kan anbefale sider hvor jeg han finne et rikt utvalg med mp3's, evt. hvordan jeg kan få lov til å shoppe hos Amazon, så hadde jeg blitt veldig glad :)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/392767-kj%C3%B8pe-mp3-hvor/
Del på andre sider

Fortsetter under...

AnonymBruker

I tillegg til de fem ovenstående, så vil jeg også trekke frem http://www.soundcloud.com. Den selger ikke musikk, men den kan likevel være verdt en titt, da det fra tid til annen hender at artister legger ut litt freebies :)



Anonymous poster hash: 5ea2a...49b
Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/392767-kj%C3%B8pe-mp3-hvor/#findComment-3480944
Del på andre sider

Annonse

Amazon?

Jeg har som jeg skrev ovenfor prøvd Amazon, men får ikke lov til å handle der pga at jeg bor i feil land. Trodde et kredittkort var et kredittkort, men her betyr tydeligvis landegrenser noe. Hvis noen kjenner til noen snarveier for å kunne handle mp3 i Amazon, så tar jeg gjerne imot tips på hvordan dette gjøres ;)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/392767-kj%C3%B8pe-mp3-hvor/#findComment-3481074
Del på andre sider

Jeg har forsøkt den også, men det er samme restriksjoner på den siden som den amerikanske. 

 

Får følgende melding: We could not process your order. The sale of MP3 Downloads is currently only available to UK customers. Please refer to the terms of use of the MP3 store to determine the geographical restrictions.

 

:(

 

Det finnes da en europeisk Amazon også? 

 

http://www.amazon.co.uk

 

Det er der du må handle. Har aldri kjøpt mp3 der, jeg bruker iTunes, men kjenner andre som har kjøpt nedlastbar musikk derfra.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/392767-kj%C3%B8pe-mp3-hvor/#findComment-3481316
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...