Gå til innhold

Jeg lever mitt liv som jeg vil, ingen elite styrer meg


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal snart ut å gå en tur. Men det er uaktuelt for meg å ta på meg jakke, hansker og lue. Jeg tror faktisk ikke at det er 5 kuldegrader ute. Jeg har t-shirt og shorts på meg. Så drar jeg på stranden og bader. For jeg er overbevist om at det er 28 grader. Fin sommer temperatur.
Slik er det! Ingen elite skal fortelle meg noe annet. Når radioen forteller at Metrologisk Institutt melder om snø og 5 kuldegrader, er det et løgnforsøk fra regjeringen, og EU, for å styre oss. De innbiller oss også at det er kaldt, for å hindre oss i å bade i havet. Det er en krenkelse av min frihet, at jeg må bruke lue og hansker. I tillegg inneholder vinterjakken en chip utviklet av Bill Gates, så jeg i fremtiden kan styres fra en sentral i Sveits. Via 5G nettet. Noen av dere vil sikkert mene at jeg er gal, men dere er hjernevasket av Metrologisk Institutt.
Dere må våkne, og innse at vinteren er en bløff. I forhold til dere, som er villedet av løgnene til TV2, NRK, VG, Dagbladet, værutsiktene, metrologer og Metrologisk Institutt, så har jeg fått min ekte sannhet fra Facebook og You Tube.

Anonymkode: 702cd...36f

Skrevet

Du for ha en god tur ute. Si i fra hvordan det var ute i varmen? 

Anonymkode: 2c74d...9e5

Skrevet

Hva er vitsen med sånne tråder? Er vel du som fødte Jesusbarnet for to måneder siden også vel?

Anonymkode: 6fe7b...e1f

Skrevet
Akkurat nå, AnonymBruker skrev:

Hva er vitsen med sånne tråder?

Akkurat denne skal vel gjøre narr av Kari Jaquesson.

Skrevet
Akkurat nå, laban skrev:

Akkurat denne skal vel gjøre narr av Kari Jaquesson.

Ok. Trodde dette dreide seg om en person som liker å leke psykotisk. 

Anonymkode: 6fe7b...e1f

Skrevet

Morsom. Men du burde vel skrive at innlegget ikke er skrevet av deg selv. Jeg kjenner det igjen fra Facebook der det sendes rundt for å vise hvordan konspirasjonsteoretikere tenker.

 

Skrevet

Hvis dette er sarkasme eller satire synes jeg faktisk den var ganske morsom!

Skrevet
2 timer siden, ISW skrev:

Hvis dette er sarkasme eller satire synes jeg faktisk den var ganske morsom!

Ja, det er satire.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...