Gå til innhold

Tenker kun på psykologen min


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg savner han. Han er den eneste jeg har i livet mitt. Jeg har ikke foreldre. Jeg har ikke venner. Er det rart jeg ikke klarer slutte tenke på han da? 

Anonymkode: 2d0c7...31f

Skrevet

Det er jo ikke rart, men det høres ut som en veldig usunn relasjon. Har du sluttet hos han?

Anonymkode: 1bdd6...883

Skrevet

Jeg bruker også mye tid på å tenke på behandlerne mine. Har tenkte samtaler med den daglig😉

Jeg synes tiden sammen med dem er verdifull. Jeg har håpet mitt knyttet til dem.

Da min første psykolog sluttet hadde jeg det som nærmest kan beskrives som kjærlighetssorg. Han var veldig viktig for meg. Men nå for det helt fint. 

Skrevet

Han er vel viktig for deg akkurat nå da. Det er jo ikke så unaturlig etter hva du beskriver heller. Med tiden vil du sannsynligvis flytte fokuset over til andre personer. 

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...