Gå til innhold

polske kvinner


Anbefalte innlegg

Polsk kvinne og norsk mann. Noen som har erfaringer med det? En venn har funnet seg en polsk dame. Det virker som om hun tar fullstendig kontrollen på han. Familien mister kontakten pluss en hel del andre ting.

Er de slik de polske damene at de ikke vil at mannen skal ha kontakt med sine barn og øvrige familie? Hvordan er de ellers?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/132231-polske-kvinner/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Annonse

Jeg kjenner et par der han er norsk,hun fra Polen.

Hun er et av de mest koselige menneskene jeg kjenner. Snill, imøtekommende, vennlig osv....

Men den ene venninna hennes fra Polen er det verre med. Hun virker som ganske dominerende, et menneske som har veldig behov for å være midtpunkt i sosiale begivenheter og flørter med alle menn i rommet

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/132231-polske-kvinner/#findComment-813379
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...