Gå til innhold

Hvor får jeg tak i en billig prosjektor


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Pricilla

Test den før du kjøper i hvert fall! Vi kjøpte brukt.. testa først en, den hadde litt uklart bilde og tålte ikke noe lys, så testa vi en annen.. Den har kjempeskarpt bilde og reagerer ikke på lys i den hele tatt! Så ikke ta det første og best.. Hvor du kan få tak i vet jeg ikke.

Gjest Pricilla

Vær VELDIG OBS på hvilken tilstand pæren er i. En ny pære (som må skiftes regelmessig) kan koste 30% av en ny prosjektor.

ITavisen har flere tester - denne koster ca 13000 ny:

http://www.itavisen.no/art/1301298.html

Med vennlig hilsen

Det var kanskje litt å ta i vel... Prosjektoren vår koster 36 000 ny og pæra koster 3000 og har en levetid på 1000 timer.. Vi må kjøpe nye pærer i år, for de går ut av produksjon.. Og kan da bli veldig vanskelig å få tak i.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...