Gå til innhold

Erna Solberg favoritt til ledervervet


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Erna er for tjukk. Hun klarer jo snart ikke gå, og sliter med å komme opp og ned av stoler.

Et menneske som lar kroppen sin velte utover på den måten, mangler en del viktige karaktertrekk.

Da din kommentar er på randen av idioti, er det ikke usannsynlig at det er deg som sliter med en eller annen form for karakterbrist.

Det er bra med offensive og tydelige kvinner i politikk og lederverv, selv om verden selvsagt hadde vært et bedre sted dersom Margareth Thatcher bare var en ond drøm.

Jeg tenker vi sier ja takk til Erna - selv om hun representerer et parti som av ukjente grunner har valgt å profilere seg med vaiende dasspapir.

Annonse

Hehe!

Du lar deg vel ikke styre/lure av personer framfor politikken?

...

Nå liker jeg politikken til Høyre i utgangspunktet, men de har hatt elendig ledere så lenge jeg har vært gammel nok til å stemme.

I Erna tror jeg de får en meget dyktig leder!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...