Gå til innhold

Fløtegratinerte poteter med hvitløk


Anbefalte innlegg

Gjest Potatissssssss
Skrevet

Har en svær pose her som jeg må få brukt opp, hva passer til?

Jeg har ostesnitzel - passer det?

Eller bør jeg ha noe som biff? Noe annet som passer?

Skrevet

Jeg har stekt kyllingfileter med frisk timian og basilikum på. Nammenam. Hadde riktig nok bare båtpoteter til, og to ulike typer saus til, men fløtegratinerte poteter høres godt ut det også, erstatter på en måte de to tingene da :)

Skrevet

Hva som helst egentlig? Skinkebiff, indrefilet(eller ytrefilet) av svinn med rosepeppersaus og grønnsaker, biff med peppersaus og grønnsaker, Kyllingfilet med kylingsaus. Har du salat og dressing trenger du ikke saus, siden det er "saus" i potetene..

Skrevet

Karbonader med peppersaus og mais og selvfølgelig potetene.

Nam nam.

Det skal vi ha på søndagen.:-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...