Gå til innhold

hva koster det å ha hjemmeside for ett år


Anbefalte innlegg

Skrevet

hva koster det å ha en hjemmeside. for et helt år.

- med et domenenavn som gjenspeiler det du lager ?

vi har en hjemmeside på online adressen.. men det er så lang adresse med home.online.no og pluss det navnet du ønsker å ha.

noen gode tips ute og går?

Skrevet

http://www.domeneshop.no/ har gode priser og er en stabil leverandør. Når du skal velge leverandør, finn noen som har vært i markedet i noen år, da er det mindre sjanse for at de plutselig går konkurs og siden din blir utilgjengelig.

Du må legge sammen prisen for domenenavnet og lagringsplassen. Avhengig av hvor mye lagringsplass du skal ha og hvilke andre tjenester du ønsker må du antakelig ut med 300-1000 kr i året totalt.

Skrevet

Jeg har domenet mitt hos http://www.webhuset.no og betaler ca 700 kroner pr år, det er for domene og webhotell. Har vært hos dem sida 1997, har aldri vært noe krøll, og da var de forholdsvis nye i markedet.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...