Gå til innhold

helt alene hjemme..og stille


Anbefalte innlegg

ringerikskringla
Skrevet

I dag dro min mann og barna over til Bergen.Han har ei datter på 20 år som skal flytte dit så da må pappa kjøre flyttelass.

Men du og du hvor stille det er i heimen.Ingen som krangler,ingen som sier mamma hvert minutt.

Nå har jeg 4 døgn for meg selv og får prøve og nyte hvert minutt.

klem

Skrevet

:) Nyt maksimalt!

Det er veldig deilig å få tid for seg selv, og søl den nå ikke bort med å få tatt unna forefallende husarbeid... Gjør maks det som må gjøres for at du skal trives, og bruk resten av tida til å kose deg. Jeg elsker å kjøpe mange aviser og lese i fred og ro når jeg har aleinetid. Helst på en trivelig kafé, men det er storveies å sitte hjemme i fred og ro også. Gjerne med litt luksuskaffe som følge!

Skrevet

Det er litt godt og tiden flyr - men jeg stortrives i eget selskap jeg da. :o) Skjem bort deg selv nå, kjære du og gjør akkurat det du har lyst til! :o))) *klem*

Skrevet

Det er nå du skal være "ego", tenke baaare på deg selv. :)

Gjør det du ellers ikke har tid til. Kos deg i allefall. :)

Skrevet

ÅÅÅÅåååå så misunnelig jeg ble:-) Jeg nyter alltid å ha noen timer alene hjemme.

Kos deg masse!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...