Gå til innhold

Warren Jeff's


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

stjernestøv

Kirkegården er et mer passende sted for slike som han. Får vel bare være glad for at han ikke "soner" på et "hotell" i Norge, men har fått tilhold i et "ekte fengsel" i USA. Ellers håper jeg du har rett.  :)

 

Han får nok sitt i bøtter og spann :angry:  ;)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/392171-warren-jeffs/#findComment-3474712
Del på andre sider

stjernestøv

Jeg mener bare at det må være tøft å ha 60 koner. Kanskje så tøft at fengsel er å foretrekke. De fleste av oss sliter tross alt når vi bikker 30.

 

Kanskje et poeng det for oss dødelige, men han hadde nok mer enn 60 kr han der da han ble tatt. Djevelen tjener godt på sine undersotter :(

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/392171-warren-jeffs/#findComment-3474840
Del på andre sider

Annonse

Kanskje et poeng det for oss dødelige, men han hadde nok mer enn 60 kr han der da han ble tatt. Djevelen tjener godt på sine undersotter :(

 

"GodHatesUsAll" refererte nok til 60 koner, ikke 60 kroner  ;)

 

Forøvrig tror jeg ikke at det er djevelen eller andre underjordiske makter som står bak dette; det er nok noe så "enkelt" som psykologiske mekanismer.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/392171-warren-jeffs/#findComment-3474859
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...