Gå til innhold

VB 07.mai03!


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei!

det er en stund siden jeg snakket med vb, men det de sa var at de hadde delt opp mai-gruppa si fordi de ikke har noen søkere i april-gruppa. 7.mai-gruppa behandles på en måte som vb sin april-gruppe. hvis de fortsatt mener det, ser det ganske lyst ut for at vi får tildeling i desember. Hvis de derimot velger å kjøre mai-gruppa samlet, er det vel ut fra ryktene høyst uklart og usikkert når det blir.

Kanskje er dette veldig gammelt nytt for deg, men jeg tror og håper fortsatt på tildeling før eller like etter jul.

Vi får holde hverandre oppdatert underveis,

optimistisk hilsen fra tango!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/128820-vb-07mai03/#findComment-786384
Del på andre sider

Ja så, du venter fælt for tiden "tulipaner"!

Jeg håper det "tango" sier om at dere regnes som VB sin april gruppe stemmer. Hvis ikke er jeg redd det jeg nå kommer med er dårlige nyheter..... Dette er hva jeg plukket opp på info-siden til et amerikanskt adopsjonsbyrå i går:

"With the arrival of last November’s referrals, we have seen the wait decrease to 8 (March DTC’s) - 9 (February DTC’s) months. The CCAA has done this through the implementation of the quota system and by sending two months of Dossiers at a time. For December, it is expected that we will receive only one month of referrals, maintaining the wait at 8 months."

Ja, det er vel bare tiden som kan vise hvilke opplysninger som stemmer.

Ha det godt, og husk å bytte vannet på tulipanene slik at du holder deg frisk og fin! Husk du skal snart bli mamma!!!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/128820-vb-07mai03/#findComment-786717
Del på andre sider

gogo1365380358

Har ikke snakket med VB på en stund, men krysser fingrene for at vi blir regnet som april gruppa siden VB ikke har noen i april.

Jeg er klar for tildeling, men prøver å syke meg opp til å ikke bli alt for skuffet om det ikke skjer i desember.

Krysser alt som kan krysses og sender tusenvis av gode tanker til Kina og CCAA om at de må la oss bli med i desember :-)

Spent julehilsen fra

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/128820-vb-07mai03/#findComment-786812
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...